Stetoskopy kardiologiczne

Stetoskopy kardiologiczne

Stetoskopy kardiologiczne to odmiana słuchawek lekarskich, przystosowana do przeprowadzania badań z zakresu chorób w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Dzięki swojej unikalnej budowie i zastosowaniu odpowiednich technologii stetoskop kardiologiczny umożliwia rozpoznanie najdrobniejszych wad i zaburzeń w pracy serca pacjenta. Do dyspozycji kardiologów są stetoskopy konwencjonalne, powszechnie znane i wybierane przez większość lekarzy, oraz stetoskopy elektryczne, wykonane z wykorzystaniem zaawansowanej technologii, z możliwością wyboru trybu i regulacją głośności.

 

 

Produkty medyczne
Stetoskop kardiologiczny Cardiophone 2.0

Stetoskop kardiologiczny Cardiophone 2.0

Na magazynie. Dostępny od ręki.
Doskonałe parametry odsłuchowe w zakresie 0-100 Hz, ale także w zakresie 200 do 500 Hz. Idealny do zastosowania w kardiologii. Stetoskop posiada dwa niezależne ...
655,00 zł

Stetoskop kardiologiczny – dlaczego inny niż pozostałe?

Stetoskopy możemy podzielić na kardiologiczne, internistyczno-pediatryczne, anestezjologiczne i położnicze. Wszystkie dostępne są w naszej ofercie. Stetoskop przeznaczony do osłuchiwania pacjentów z podejrzeniem zaburzeń pracy serca charakteryzuje się większą głowicą, co zapewnia lepsze warunki do zbadania serca i kanałów akustycznych. Wyróżnia się niezwykle czułą i wrażliwą membraną dwutonową. Ma to na celu osłuchanie pełnego zakresu tonów. Stetoskopy kardiologiczne Riester to gwarancja doskonałych parametrów odsłuchowych. To sprzęty najnowszej generacji z głowicami wykonanymi w technologii CNC, z utwardzoną membraną z miękkim i płaskim pierścieniem. Są to stetoskopy bezlateksowe, w zestawie z zamiennymi częściami i szczegółową instrukcją obsługi.

Stetoskop kardiologiczny i badanie serca

Czuła membrana umożliwia rozpoznanie wad serca w ich wczesnym stadium. Zwiększa to szansę na ich wyleczenie oraz chroni pacjenta przed wszelkimi objawami rozwoju choroby. Stetoskop kardiologiczny pozwala wykryć m.in. zwężenie zastawek, niewydolność lewokomorową oraz niedomykalność zastawek.